Hopp til innhold
velt.no
Meny

Wessel-Berg Profilering AS

Org.nr.
917 439 648
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Drammen
Stiftet
27. juni 2016
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 213
+9,5 % fra 2024
2023: 1 34920232024: 1 10820242025: 1 2132025
Driftsresultat
−112
+7,3 % fra 2024
2023: 11720232024: −12120242025: −1122025
Årsresultat
−71
+15,5 % fra 2024
2023: 12220232024: −8420242025: −712025
Egenkapital
76
−48,2 % fra 2024
2023: 23120232024: 14720242025: 762025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,58
2024: 3,11
Driftsmargin
−9,2 %
2024: −10,9 %
Egenkapitalandel
20,0 %
2024: 33,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 2871 1081 213
Driftsinntekter1 3491 1081 213
Driftskostnader1 2321 2291 325
Driftsresultat117−121−112
Netto finans43741
Resultat før skatt122−84−71
Skattekostnad0––
Årsresultat122−84−71
Balanse
Anleggsmidler28189
Omløpsmidler489428373
Bankinnskudd og kontanter1369799
Sum eiendeler517446382
Egenkapital23114776
Langsiktig gjeld0161161
Kortsiktig gjeld286137144
Sum gjeld286299306
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,713,112,58
Driftsmargin8,7 %−10,9 %−9,2 %
Egenkapitalandel44,7 %33,0 %20,0 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg og produksjon av reklame, på bil, fasade og vindu. Trykk på tøy og salg av arbeidstøy, samt alt som firmaer kan profilere seg med, og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender. Samt drive handel og nettbutikk.
Virksomhet
Salg og produksjon av reklameartikler og profilering på bil, fasader, vinduer og arbeidstøy. Drive handel og nettbutikk med varehandel.
Forretningsadresse
Rugveien 8, 3039 Drammen
Postadresse
Postboks 9501 Åskollen, 3066 Drammen
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
7. juli 2016