Hopp til innhold
velt.no
Meny

Vårem Bil AS

Org.nr.
919 018 976
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Nettside
varembil.no
Stiftet
28. april 2017
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 197
−61,8 % fra 2024
2023: 3 00320232024: 3 13420242025: 1 1972025
Driftsresultat
8
−92,4 % fra 2024
2023: 3920232024: 10320242025: 82025
Årsresultat
7
−91,5 % fra 2024
2023: 2720232024: 8620242025: 72025
Egenkapital
513
+1,4 % fra 2024
2023: 41920232024: 50520242025: 5132025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
16,7
2024: 3,44
Driftsmargin
0,7 %
2024: 3,3 %
Egenkapitalandel
67,5 %
2024: 59,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 9983 1341 197
Driftsinntekter3 0033 1341 197
Driftskostnader2 9643 0311 189
Driftsresultat391038
Netto finans222
Resultat før skatt411049
Skattekostnad13182
Årsresultat27867
Balanse
Anleggsmidler171310
Omløpsmidler663839750
Bankinnskudd og kontanter9184248
Sum eiendeler680852759
Egenkapital419505513
Langsiktig gjeld104103202
Kortsiktig gjeld15724445
Sum gjeld260347247
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,233,4416,7
Driftsmargin1,3 %3,3 %0,7 %
Egenkapitalandel61,7 %59,3 %67,5 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Omsetning av bruktbiler og annet som naturlig faller sammen med dette.
Virksomhet
Omsette bruktbiler (oppkjøp og salg, innbytte, kommisjon osv). Selskapet kan også foreta reparasjoner på motorvogner.
Forretningsadresse
Våleveien 27, 3083 Holmestrand
Postadresse
Montebelloveien 15, 3085 Holmestrand
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. mai 2017