Hopp til innhold
velt.no
Meny

Vapu AS

Org.nr.
998 825 288
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Alver
Stiftet
31. august 2012
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−12
−23,7 % fra 2024
2023: −720232024: −920242025: −122025
Årsresultat
−12
−24,9 % fra 2024
2023: −720232024: −920242025: −122025
Egenkapital
385
−2,9 % fra 2024
2023: 40620232024: 39720242025: 3852025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
52,3 %
2024: 53,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftskostnader7912
Driftsresultat−7−9−12
Netto finans–00
Resultat før skatt−7−9−12
Skattekostnad000
Årsresultat−7−9−12
Balanse
Anleggsmidler468468468
Omløpsmidler290281269
Bankinnskudd og kontanter240231219
Sum eiendeler758748737
Egenkapital406397385
Langsiktig gjeld351351351
Sum gjeld351351351
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Egenkapitalandel53,6 %53,0 %52,3 %

Roller

Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investering innen eiendom, aksjer og andre verdipapirer.
Virksomhet
Investering i eiendom og aksjer mv.
Forretningsadresse
Mykingvegen 771A, 5913 Eikangervåg
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
13. september 2012