Hopp til innhold
velt.no
Meny

Vaffelbua AS

Org.nr.
924 629 711
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Drift av restauranter 56.110
Kommune
Sarpsborg
Stiftet
5. februar 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
4 335
+6,5 % fra 2024
2023: 3 66920232024: 4 07020242025: 4 3352025
Driftsresultat
314
+101,2 % fra 2024
2023: 20620232024: 15620242025: 3142025
Årsresultat
271
+109,1 % fra 2024
2023: 16120232024: 12920242025: 2712025
Egenkapital
332
+80,1 % fra 2024
2023: 17920232024: 18420242025: 3322025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,68
2024: 1,12
Driftsmargin
7,2 %
2024: 3,8 %
Egenkapitalandel
40,8 %
2024: 21,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 8264 0264 289
Driftsinntekter3 6694 0704 335
Driftskostnader3 4633 9144 021
Driftsresultat206156314
Netto finans000
Resultat før skatt206156314
Skattekostnad452744
Årsresultat161129271
Balanse
Anleggsmidler481252101
Omløpsmidler516598714
Bankinnskudd og kontanter198178322
Sum eiendeler997850814
Egenkapital179184332
Langsiktig gjeld25013058
Kortsiktig gjeld568536424
Sum gjeld818666482
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,911,121,68
Driftsmargin5,6 %3,8 %7,2 %
Egenkapitalandel18,0 %21,7 %40,8 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
10
ansatte
Endring siste 12 måneder
+3 (+43 %)
fra 7 i oktober 2025

Ansatte per måned

Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20257
november 20257
desember 20257
januar 20267
februar 20267
mars 20267
april 20267
mai 20267
juni 202612
juli 202612
august 202613
september 20269
oktober 202610

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 202610
september 20269
august 202613
juli 202612
juni 202612
mai 20267
april 20267
mars 20267
februar 20267
januar 20267
desember 20257
november 20257
oktober 20257

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg og produksjon av vaffel baserte produkter, iskrem og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Virksomhet
Salg av vaffel baserte produkter, iskrem og alt annet som naturlig faller sammen med dette i fra en food trailer, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Forretningsadresse
Glengsgata 36, 1721 Sarpsborg
Postadresse
Kirkegata 58A, 1721 Sarpsborg
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
10
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Konsern
Inngår i et konsern
Registrert i Enhetsregisteret
19. februar 2020