Hopp til innhold
velt.no
Meny

Unfolding AS

Org.nr.
980 898 954
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Asker
Stiftet
27. mai 1999
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
700
+63,0 % fra 2024
2023: 7120232024: 43020242025: 7002025
Driftsresultat
477
+125,1 % fra 2024
2023: 4920232024: 21220242025: 4772025
Årsresultat
448
+53,4 % fra 2024
2023: 42420232024: 29220242025: 4482025
Egenkapital
17 153
+2,7 % fra 2024
2023: 15 39020232024: 16 70520242025: 17 1532025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
21,8
2024: 34,4
Driftsmargin
68,1 %
2024: 49,3 %
Egenkapitalandel
70,4 %
2024: 70,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter71124105
Driftsinntekter71430700
Driftskostnader23218223
Driftsresultat49212477
Netto finans49616795
Resultat før skatt544379572
Skattekostnad12087124
Årsresultat424292448
Balanse
Anleggsmidler9 08720 47821 502
Omløpsmidler6 4263 3922 847
Bankinnskudd og kontanter5 8911 7861 175
Sum eiendeler15 51323 86924 349
Egenkapital15 39016 70517 153
Langsiktig gjeld07 0667 066
Kortsiktig gjeld12399130
Sum gjeld1237 1657 197
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad52,234,421,8
Driftsmargin68,2 %49,3 %68,1 %
Egenkapitalandel99,2 %70,0 %70,4 %

Roller

Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investeringer, tjenesteyting, produksjon og utgivelse av musikk og bøker, i tillegg til arbeider/workshops samt hva herved står i forbindelse.
Virksomhet
Konsulent/terapaut innen fysisk og psykisk helse. Konsulentvirksomhet innen kultur og konseptutvikling. Undervisning av yoga. utgivelse av litteratur og lydbøker. Deltakelse i andre selskaper. Finansinvesteringer.
Forretningsadresse
Pustutveien 18, 1396 Billingstad
Postadresse
Postboks 14, 1312 Slependen
Telefon
22 90 88 90
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
300 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
31. august 1999