Hopp til innhold
velt.no
Meny

Tsreppen AS

Org.nr.
927 618 109
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Kvinesdal
Stiftet
12. juli 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
45
−11,7 % fra 2024
2023: 8620232024: 5120242025: 452025
Driftsresultat
−4
−125,9 % fra 2024
2023: 4220232024: 1620242025: −42025
Årsresultat
−20
−391,6 % fra 2024
2023: 2320232024: −420242025: −202025
Egenkapital
80
−19,7 % fra 2024
2023: 10420232024: 10020242025: 802025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
13,9
2024: 15,7
Driftsmargin
−9,2 %
2024: 31,4 %
Egenkapitalandel
14,4 %
2024: 18,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter865145
Driftsinntekter865145
Driftskostnader443549
Driftsresultat4216−4
Netto finans−13−21−21
Resultat før skatt29−5−25
Skattekostnad7−1−6
Årsresultat23−4−20
Balanse
Anleggsmidler420421427
Omløpsmidler114132129
Bankinnskudd og kontanter111132129
Sum eiendeler534553556
Egenkapital10410080
Langsiktig gjeld424445466
Kortsiktig gjeld789
Sum gjeld430454476
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad17,515,713,9
Driftsmargin49,1 %31,4 %−9,2 %
Egenkapitalandel19,4 %18,0 %14,4 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Kjøp og salg av varer og tjenester, investering i eiendom og aksjer samt alt som står i forbindelse med dette.
Virksomhet
Kjøp og salg av varer og tjenester (klær og PT timer og gruppetimer på helsestudio). Investering i eiendom og aksjer samt alt som står i forbindelse med dette.
Forretningsadresse
Øyesletta 32, 4484 Øyestranda
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
2. september 2021