Hopp til innhold
velt.no
Meny

Selskapet er under avvikling

Avvikling registrert 18. september 2026.

Truevision AS

Org.nr.
931 464 825
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Stavanger
Stiftet
30. mai 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 883
+65,5 % fra 2024
2023: 16420232024: 1 13820242025: 1 8832025
Driftsresultat
113
+238,3 % fra 2024
2023: 6320232024: 3320242025: 1132025
Årsresultat
73
+1 369,3 % fra 2024
2023: 4920232024: −620242025: 732025
Egenkapital
146
+99,7 % fra 2024
2023: 7920232024: 7320242025: 1462025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,05
2024: 1,06
Driftsmargin
6,0 %
2024: 2,9 %
Egenkapitalandel
40,0 %
2024: 13,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1641 1341 878
Driftsinntekter1641 1381 883
Driftskostnader1011 1051 770
Driftsresultat6333113
Netto finans0−34−14
Resultat før skatt63099
Skattekostnad14626
Årsresultat49−673
Balanse
Anleggsmidler0213174
Omløpsmidler140323191
Bankinnskudd og kontanter26253108
Sum eiendeler140537365
Egenkapital7973146
Langsiktig gjeld0158126
Kortsiktig gjeld6130693
Sum gjeld61463219
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,291,062,05
Driftsmargin38,2 %2,9 %6,0 %
Egenkapitalandel56,4 %13,6 %40,0 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder
Styremedlemmer (2)
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Tilby tjenester innenfor rengjøring, vedlikehold og service av industrimaskiner samt varme- og kuldeanlegg. Videre skal selskapet drive med salg av produkter relatert til disse tjenestene.
Virksomhet
Vedlikehold av industrimaskiner og salg av produkter relatert til dette.
Forretningsadresse
Fabrikkveien 14, 4033 Stavanger
Postadresse
Hasselvegen 5, 4051 Sola
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
11. august 2023