Hopp til innhold
velt.no
Meny

Tonefisk AS

Org.nr.
926 341 774
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Vågan
Stiftet
12. november 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
351
+89,7 % fra 2024
2023: 36120232024: 18520242025: 3512025
Driftsresultat
111
+68,7 % fra 2024
2023: 15620232024: 6620242025: 1112025
Årsresultat
79
+328,7 % fra 2024
2023: 12320232024: 1820242025: 792025
Egenkapital
262
+42,8 % fra 2024
2023: 16520232024: 18420242025: 2622025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,43
2024: 0,70
Driftsmargin
31,7 %
2024: 35,7 %
Egenkapitalandel
40,0 %
2024: 30,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter361185351
Driftsinntekter361185351
Driftskostnader205119240
Driftsresultat15666111
Netto finans−33−48−27
Resultat før skatt1231885
Skattekostnad––6
Årsresultat1231879
Balanse
Anleggsmidler580534488
Omløpsmidler5175168
Bankinnskudd og kontanter4567157
Sum eiendeler631608656
Egenkapital165184262
Langsiktig gjeld368319276
Kortsiktig gjeld98106118
Sum gjeld466425394
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad0,520,701,43
Driftsmargin43,3 %35,7 %31,7 %
Egenkapitalandel26,2 %30,2 %40,0 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Eierskap og drift av fiskefartøy, samt investering i andre selskaper med lignende virksomhet.
Virksomhet
Hav- og kystfiske.
Forretningsadresse
Laukvikveien 76, 8315 Laukvik
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
240 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. januar 2021