Hopp til innhold
velt.no
Meny

Titlestad Eiendom AS

Org.nr.
829 401 762
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Bergen
Stiftet
5. mai 2022
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
505
−20,8 % fra 2024
2023: ikke oppgitt20232024: 63820242025: 5052025
Driftsresultat
−239
−215,4 % fra 2024
2023: ikke oppgitt20232024: 20720242025: −2392025
Årsresultat
−238
−249,4 % fra 2024
2023: 020232024: 15920242025: −2382025
Egenkapital
139
−26,3 % fra 2024
2023: 3020232024: 18920242025: 1392025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
6,09
2024: 4,50
Driftsmargin
−47,3 %
2024: 32,5 %
Egenkapitalandel
15,4 %
2024: 53,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter–638505
Driftsinntekter–638505
Driftskostnader–431744
Driftsresultat–207−239
Netto finans–−30
Resultat før skatt0204−239
Skattekostnad–45−1
Årsresultat0159−238
Balanse
Anleggsmidler0149109
Omløpsmidler30206797
Bankinnskudd og kontanter30203172
Sum eiendeler30355906
Egenkapital30189139
Langsiktig gjeld0120636
Kortsiktig gjeld–46131
Sum gjeld0166767
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad–4,506,09
Driftsmargin–32,5 %−47,3 %
Egenkapitalandel100,0 %53,3 %15,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Forretningsadresse
Rådalslien 119, 5239 Rådal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
22. juni 2022