Hopp til innhold
velt.no
Meny

Thorvalda Holding AS

Org.nr.
989 252 631
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Sandefjord
Stiftet
5. desember 2005
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
474
+61,3 % fra 2024
2023: 43820232024: 29420242025: 4742025
Driftsresultat
199
+159,8 % fra 2024
2023: 20220232024: 7720242025: 1992025
Årsresultat
358
−15,1 % fra 2024
2023: 47620232024: 42120242025: 3582025
Egenkapital
3 208
+1,8 % fra 2024
2023: 2 92920232024: 3 15020242025: 3 2082025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
21,4
2024: 53,4
Driftsmargin
42,0 %
2024: 26,1 %
Egenkapitalandel
96,5 %
2024: 98,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter438294474
Driftsinntekter438294474
Driftskostnader236217275
Driftsresultat20277199
Netto finans324366207
Resultat før skatt526443407
Skattekostnad502249
Årsresultat476421358
Balanse
Anleggsmidler936887838
Omløpsmidler2 0432 3062 487
Bankinnskudd og kontanter16387119
Sum eiendeler2 9793 1943 324
Egenkapital2 9293 1503 208
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld5043116
Sum gjeld5043116
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad40,953,421,4
Driftsmargin46,1 %26,1 %42,0 %
Egenkapitalandel98,3 %98,6 %96,5 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Konsulentvirksomhet og investeringsvirksomhet, herunder å eie andeler i andre foretak og hva dermed står i forbindelse.
Virksomhet
Konsulentvirksomhet som består av teknisk og administrativ støtte innen oljeindustrien og investeringsvirksomhet, herunder å eie andeler i andre foretak og hva dermed står i forbindelse.
Forretningsadresse
Gonvikbakken 9, 3222 Sandefjord
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
24. januar 2006