Hopp til innhold
velt.no
Meny

The Tao AS

Org.nr.
925 676 357
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
3. september 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
381
−13,4 % fra 2024
2023: 50420232024: 44020242025: 3812025
Driftsresultat
2
−96,7 % fra 2024
2023: 8120232024: 5520242025: 22025
Årsresultat
9
−83,7 % fra 2024
2023: 8120232024: 5520242025: 92025
Egenkapital
315
+2,9 % fra 2024
2023: 25120232024: 30620242025: 3152025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
23,4
2024: 7,79
Driftsmargin
0,5 %
2024: 12,5 %
Egenkapitalandel
37,9 %
2024: 38,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter504440331
Driftsinntekter504440381
Driftskostnader423385379
Driftsresultat81552
Netto finans007
Resultat før skatt81559
Skattekostnad00–
Årsresultat81559
Balanse
Anleggsmidler210349259
Omløpsmidler407438572
Bankinnskudd og kontanter91142319
Sum eiendeler617787831
Egenkapital251306315
Langsiktig gjeld287425492
Kortsiktig gjeld785624
Sum gjeld365481516
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad5,237,7923,4
Driftsmargin16,1 %12,5 %0,5 %
Egenkapitalandel40,8 %38,9 %37,9 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg av konsulenttjenester, og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Virksomhet
Salg av konsulenttjenester innen økonomi.
Forretningsadresse
Skjettenveien 22, 1466 Strømmen
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
22. september 2020