Hopp til innhold
velt.no
Meny

Takstmann Roger Håkonsen AS

Org.nr.
820 313 372
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
1. januar 2018
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
3 007
+25,0 % fra 2024
2023: 2 04620232024: 2 40620242025: 3 0072025
Driftsresultat
240
+73,3 % fra 2024
2023: 1420232024: 13820242025: 2402025
Årsresultat
167
+74,5 % fra 2024
2023: 420232024: 9620242025: 1672025
Egenkapital
348
+91,9 % fra 2024
2023: 8620232024: 18120242025: 3482025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,21
2024: 1,67
Driftsmargin
8,0 %
2024: 5,8 %
Egenkapitalandel
35,7 %
2024: 19,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 9332 4063 007
Driftsinntekter2 0462 4063 007
Driftskostnader2 0312 2672 767
Driftsresultat14138240
Netto finans−12−16−12
Resultat før skatt3122228
Skattekostnad−12761
Årsresultat496167
Balanse
Anleggsmidler325281173
Omløpsmidler483629802
Bankinnskudd og kontanter330437483
Sum eiendeler809910975
Egenkapital86181348
Langsiktig gjeld426353263
Kortsiktig gjeld297376363
Sum gjeld723729627
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,631,672,21
Driftsmargin0,7 %5,8 %8,0 %
Egenkapitalandel10,6 %19,9 %35,7 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Taksering av boliger og snekkertjenester.
Forretningsadresse
Skjærgården 45, 8372 Gravdal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. januar 2018