Hopp til innhold
velt.no
Meny

Steigen Graveservice AS

Org.nr.
995 425 211
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Grunnarbeid 43.120
Kommune
Steigen
Stiftet
28. februar 2010
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
584
+403,9 % fra 2024
2023: 78520232024: 11620242025: 5842025
Driftsresultat
455
+308,5 % fra 2024
2023: −3820232024: −21820242025: 4552025
Årsresultat
392
+287,3 % fra 2024
2023: −3420232024: −20920242025: 3922025
Egenkapital
480
+92,3 % fra 2024
2023: 37220232024: 25020242025: 4802025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
14,2
Driftsmargin
78,0 %
Egenkapitalandel
90,7 %
2024: 70,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter841116584
Driftsinntekter785116584
Driftskostnader823334128
Driftsresultat−38−218455
Netto finans−4−41
Resultat før skatt−43−222456
Skattekostnad−9−1364
Årsresultat−34−209392
Balanse
Anleggsmidler295248203
Omløpsmidler335107327
Bankinnskudd og kontanter16516325
Sum eiendeler631355530
Egenkapital372250480
Langsiktig gjeld16315027
Kortsiktig gjeld95−4523
Sum gjeld25810550
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,52–14,2
Driftsmargin−4,9 %–78,0 %
Egenkapitalandel59,1 %70,3 %90,7 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Drive med graving, sprengning, masseforflytning, kamerainspeksjon av vann og avløp, tining av rør, rørpressing og det som hører til.
Forretningsadresse
Berg, 8289 Engeløya
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
200 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
21. april 2010