Hopp til innhold
velt.no
Meny

St. Olavsgate 4 AS

Org.nr.
980 750 795
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Tønsberg
Stiftet
19. mars 1999
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
824
+10,3 % fra 2024
2023: 66220232024: 74720242025: 8242025
Driftsresultat
688
+16,1 % fra 2024
2023: 51420232024: 59320242025: 6882025
Årsresultat
537
+16,1 % fra 2024
2023: 40120232024: 46220242025: 5372025
Egenkapital
4 947
−0,6 % fra 2024
2023: 4 97020232024: 4 97820242025: 4 9472025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,13
2024: 0,43
Driftsmargin
83,5 %
2024: 79,3 %
Egenkapitalandel
78,6 %
2024: 76,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter662747824
Driftsinntekter662747824
Driftskostnader148155136
Driftsresultat514593688
Resultat før skatt514593688
Skattekostnad113130151
Årsresultat401462537
Balanse
Anleggsmidler6 2246 2076 189
Omløpsmidler749265103
Bankinnskudd og kontanter68519322
Sum eiendeler6 9736 4726 292
Egenkapital4 9704 9784 947
Langsiktig gjeld1 406880582
Kortsiktig gjeld597613763
Sum gjeld2 0031 4941 345
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,250,430,13
Driftsmargin77,6 %79,3 %83,5 %
Egenkapitalandel71,3 %76,9 %78,6 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investering i og salg og utleie av fast eiendom, parkering samt utleie og alt står forbindelse med dette, investeringer i aksjer, verdipapirer og andre foretak.
Virksomhet
Salg og utleie av fast eiendom. Investering i fast eiendom. Utleie av parkeringsplasser. Investering i aksjer, verdipapirer og andre foretak.
Forretningsadresse
Tollbodgaten 22, 3111 Tønsberg
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
4 300 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
31. mai 1999