Hopp til innhold
velt.no
Meny

SSJ Eiendom AS

Org.nr.
985 562 636
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Narvik
Stiftet
18. mars 2003
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
720
0,0 % fra 2024
2023: 48020232024: 72020242025: 7202025
Driftsresultat
511
−3,9 % fra 2024
2023: 29720232024: 53220242025: 5112025
Årsresultat
402
−44,9 % fra 2024
2023: 75420232024: 73020242025: 4022025
Egenkapital
1 592
−1,9 % fra 2024
2023: 1 20720232024: 1 62220242025: 1 5922025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,22
2024: 2,12
Driftsmargin
71,0 %
2024: 73,9 %
Egenkapitalandel
76,2 %
2024: 74,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter480720720
Driftskostnader183188209
Driftsresultat297532511
Netto finans5263185
Resultat før skatt823850516
Skattekostnad69120114
Årsresultat754730402
Balanse
Anleggsmidler1 047999988
Omløpsmidler8791 1691 100
Bankinnskudd og kontanter2003961 001
Sum eiendeler1 9262 1682 088
Egenkapital1 2071 6221 592
Langsiktig gjeld0−5–
Kortsiktig gjeld719551496
Sum gjeld719545496
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,222,122,22
Driftsmargin61,9 %73,9 %71,0 %
Egenkapitalandel62,7 %74,8 %76,2 %

Roller

Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investering og utleie av eiendommer. Selskapet kan også delta i annen økonomisk virksomhet.
Forretningsadresse
Torghallen, Kongens gate 42, 8514 Narvik
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
150 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
7. april 2003