Hopp til innhold
velt.no
Meny

Solmo Holding AS

Org.nr.
924 548 630
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Trykking ellers 18.120
Stiftet
6. januar 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
106
+4,4 % fra 2024
2023: 2420232024: 10220242025: 1062025
Driftsresultat
71
−13,9 % fra 2024
2023: 920232024: 8320242025: 712025
Årsresultat
100
+57,9 % fra 2024
2023: 2420232024: 6320242025: 1002025
Egenkapital
183
+120,0 % fra 2024
2023: 6320232024: 8320242025: 1832025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
9,73
2024: 2,14
Driftsmargin
66,9 %
2024: 81,0 %
Egenkapitalandel
56,4 %
2024: 25,4 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter24102106
Driftsinntekter24102106
Driftskostnader141935
Driftsresultat98371
Netto finans21−243
Resultat før skatt3181114
Skattekostnad71814
Årsresultat2463100
Balanse
Anleggsmidler0150164
Omløpsmidler89177160
Bankinnskudd og kontanter3912718
Sum eiendeler89327324
Egenkapital6383183
Langsiktig gjeld23161125
Kortsiktig gjeld38316
Sum gjeld26244141
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad32,82,149,73
Driftsmargin39,2 %81,0 %66,9 %
Egenkapitalandel70,8 %25,4 %56,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Holdningselskap. Investering i aksjer og øvrige verdipapir, samt konsulenttjenester.
Virksomhet
Investering i aksjer og øvrige verdipapir, samt kjøp og salg av produkter innen sport og fritid og tilhørende konsulenttjenester.
Forretningsadresse
Harald Posts vei 12, 1930 Aurskog
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
5. februar 2020