Hopp til innhold
velt.no
Meny

Snekkerkunst AS

Org.nr.
931 265 172
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Snekkerarbeid 43.320
Kommune
Eidsvoll
Stiftet
22. mars 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 269
+13,9 % fra 2024
2023: 87020232024: 1 99120242025: 2 2692025
Driftsresultat
125
+30,5 % fra 2024
2023: 2720232024: 9620242025: 1252025
Årsresultat
79
+17,8 % fra 2024
2023: 1720232024: 6720242025: 792025
Egenkapital
192
+69,4 % fra 2024
2023: 4720232024: 11420242025: 1922025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,46
2024: 1,11
Driftsmargin
5,5 %
2024: 4,8 %
Egenkapitalandel
27,8 %
2024: 16,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter8701 9912 269
Driftsinntekter8701 9912 269
Driftskostnader8431 8962 144
Driftsresultat2796125
Netto finans−6−10−24
Resultat før skatt2186101
Skattekostnad51922
Årsresultat176779
Balanse
Anleggsmidler25316247
Omløpsmidler229387444
Bankinnskudd og kontanter218303397
Sum eiendeler254703691
Egenkapital47114192
Langsiktig gjeld3240194
Kortsiktig gjeld204349304
Sum gjeld207589499
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,121,111,46
Driftsmargin3,1 %4,8 %5,5 %
Egenkapitalandel18,4 %16,2 %27,8 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Snekkertjenester og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
Virksomhet
Snekkerarbeider, kopiering og snekring av gamle vinduer og dører. Møbelsnekkring.
Forretningsadresse
Anton Nilsens veg 24B, 2070 Råholt
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. april 2023