Hopp til innhold
velt.no
Meny

Skrødal AS

Org.nr.
917 909 253
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Trondheim
Stiftet
13. september 2016
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
167
−21,0 % fra 2024
2023 (1. mai 2022 – 30. april 2023): 26820232024 (1. mai 2023 – 30. april 2024): 21220242025 (1. mai 2024 – 30. april 2025): 1672025
Driftsresultat
41
+172,9 % fra 2024
2023 (1. mai 2022 – 30. april 2023): 8920232024 (1. mai 2023 – 30. april 2024): −5720242025 (1. mai 2024 – 30. april 2025): 412025
Årsresultat
6
+113,0 % fra 2024
2023 (1. mai 2022 – 30. april 2023): 7620232024 (1. mai 2023 – 30. april 2024): −4720242025 (1. mai 2024 – 30. april 2025): 62025
Egenkapital
174
+3,6 % fra 2024
2023 (1. mai 2022 – 30. april 2023): 21520232024 (1. mai 2023 – 30. april 2024): 16820242025 (1. mai 2024 – 30. april 2025): 1742025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,45
2024: 1,38
Driftsmargin
24,6 %
2024: −26,7 %
Egenkapitalandel
40,8 %
2024: 37,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter268212167
Driftsinntekter268212167
Driftskostnader180268126
Driftsresultat89−5741
Netto finans−11−9−7
Resultat før skatt77−6634
Skattekostnad1−1928
Årsresultat76−476
Balanse
Anleggsmidler347297253
Omløpsmidler211155173
Bankinnskudd og kontanter202111129
Sum eiendeler558453426
Egenkapital215168174
Langsiktig gjeld227172133
Kortsiktig gjeld116113119
Sum gjeld343285252
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,821,381,45
Driftsmargin33,0 %−26,7 %24,6 %
Egenkapitalandel38,5 %37,1 %40,8 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Produsere og tilby alle typer produkter og tjenester knyttet til preparering og testing av ski, også ved deltakelse i andre selskaper.
Virksomhet
Produsere og tilby alle typer produkter og tjenester knyttet til preparering og testing av ski.
Forretningsadresse
Steinåsen 36, 7049 Trondheim
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
42 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
27. oktober 2016