Hopp til innhold
velt.no
Meny

SK Utemiljø AS

Org.nr.
997 992 970
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Nittedal
Stiftet
24. januar 2012
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 118
+4,0 % fra 2024
2023: 1 15520232024: 1 07520242025: 1 1182025
Driftsresultat
314
−20,3 % fra 2024
2023: 40820232024: 39420242025: 3142025
Årsresultat
225
−29,7 % fra 2024
2023: 38520232024: 32020242025: 2252025
Egenkapital
590
+61,6 % fra 2024
2023: 4520232024: 36520242025: 5902025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
5,36
2024: 3,10
Driftsmargin
28,0 %
2024: 36,6 %
Egenkapitalandel
68,2 %
2024: 47,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter9961 0751 118
Driftsinntekter1 1551 0751 118
Driftskostnader747681804
Driftsresultat408394314
Netto finans−24−21−15
Resultat før skatt385373298
Skattekostnad05373
Årsresultat385320225
Balanse
Anleggsmidler331205103
Omløpsmidler384558762
Bankinnskudd og kontanter99338205
Sum eiendeler715763865
Egenkapital45365590
Langsiktig gjeld297218133
Kortsiktig gjeld373180142
Sum gjeld670398275
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,033,105,36
Driftsmargin35,3 %36,6 %28,0 %
Egenkapitalandel6,3 %47,8 %68,2 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Bygg og anleggsvirksomhet. Torghandel med bær og frukt, konsulentvirksomhet, deltagelse i andre selskaper og det som naturlig følger.
Forretningsadresse
Gamleveien 568, 1484 Hakadal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
10. mars 2012