Hopp til innhold
velt.no
Meny

SJ Renhold AS

Org.nr.
926 113 739
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Skiptvet
Nettside
sjrenhold.no
Stiftet
10. november 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 253
−9,5 % fra 2024
2023: 1 77220232024: 2 48820242025: 2 2532025
Driftsresultat
−67
−190,6 % fra 2024
2023: 1220232024: 7420242025: −672025
Årsresultat
−68
−238,1 % fra 2024
2023: 820232024: 4920242025: −682025
Egenkapital
80
−45,7 % fra 2024
2023: 9920232024: 14820242025: 802025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,04
2024: 1,37
Driftsmargin
−3,0 %
2024: 3,0 %
Egenkapitalandel
10,2 %
2024: 23,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 7632 4882 253
Driftsinntekter1 7722 4882 253
Driftskostnader1 7602 4142 320
Driftsresultat1274−67
Netto finans−2−10−9
Resultat før skatt1064−76
Skattekostnad215−8
Årsresultat849−68
Balanse
Anleggsmidler226191388
Omløpsmidler368435403
Bankinnskudd og kontanter326383327
Sum eiendeler594625791
Egenkapital9914880
Langsiktig gjeld185159324
Kortsiktig gjeld311318387
Sum gjeld495477710
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,181,371,04
Driftsmargin0,7 %3,0 %−3,0 %
Egenkapitalandel16,6 %23,6 %10,2 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
7
ansatte
Endring siste 12 måneder
+1 (+17 %)
fra 6 i oktober 2025

Ansatte per måned

Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20256
november 20256
desember 20256
januar 20266
februar 20268
mars 20268
april 20267
mai 20267
juni 20266
juli 20267
august 20265
september 20265
oktober 20267

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20267
september 20265
august 20265
juli 20267
juni 20266
mai 20267
april 20267
mars 20268
februar 20268
januar 20266
desember 20256
november 20256
oktober 20256

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Selge tjenester og varer innen vask og renholdstjenester og annet som naturlig sammenfaller med dette samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Forretningsadresse
Bolignummer H0101, Finlandsveien 31, 1816 Skiptvet
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
7
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
7. desember 2020