Hopp til innhold
velt.no
Meny

Sirdal Hyttetjenester AS

Org.nr.
927 650 185
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Sirdal
Stiftet
26. mai 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
849
+92,2 % fra 2024
2023: 62820232024: 44220242025: 8492025
Driftsresultat
106
+465,1 % fra 2024
2023: 30220232024: −2920242025: 1062025
Årsresultat
73
+281,1 % fra 2024
2023: 23620232024: −4120242025: 732025
Egenkapital
342
+27,3 % fra 2024
2023: 30920232024: 26920242025: 3422025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,51
2024: 6,26
Driftsmargin
12,5 %
2024: −6,6 %
Egenkapitalandel
39,8 %
2024: 48,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter628442849
Driftsinntekter628442849
Driftskostnader326471742
Driftsresultat302−29106
Netto finans0−17−17
Resultat før skatt302−4689
Skattekostnad66−616
Årsresultat236−4173
Balanse
Anleggsmidler180491447
Omløpsmidler21768414
Bankinnskudd og kontanter85119435
Sum eiendeler396559861
Egenkapital309269342
Langsiktig gjeld6280245
Kortsiktig gjeld8211274
Sum gjeld87290519
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,666,261,51
Driftsmargin48,1 %−6,6 %12,5 %
Egenkapitalandel78,1 %48,1 %39,8 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
ca. +2 (+1 til +4)
fra ingen i oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2025ingen
november 2025ingen
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 2025ingen
oktober 2025ingen

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Renhold og vaktmestertjenester samt andre tjenester som står naturlig i forbindelse med dette.
Forretningsadresse
Skreåveien 286, 4440 Tonstad
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
3. september 2021