Hopp til innhold
velt.no
Meny

Signare AS

Org.nr.
986 294 511
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Nettside
signare.no
Stiftet
17. november 2003
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
718
−18,5 % fra 2024
2023: 77420232024: 88120242025: 7182025
Driftsresultat
256
−14,8 % fra 2024
2023: 6120232024: 30120242025: 2562025
Årsresultat
400
+30,4 % fra 2024
2023: 7520232024: 30720242025: 4002025
Egenkapital
831
+93,1 % fra 2024
2023: 42320232024: 43020242025: 8312025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,41
2024: 1,57
Driftsmargin
35,7 %
2024: 34,2 %
Egenkapitalandel
77,3 %
2024: 36,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter774841718
Driftsinntekter774881718
Driftskostnader713580462
Driftsresultat61301256
Netto finans2873201
Resultat før skatt89374457
Skattekostnad146757
Årsresultat75307400
Balanse
Anleggsmidler000
Omløpsmidler1 5981 1851 074
Bankinnskudd og kontanter455187468
Sum eiendeler1 5981 1851 074
Egenkapital423430831
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld1 174755244
Sum gjeld1 174755244
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,361,574,41
Driftsmargin7,9 %34,2 %35,7 %
Egenkapitalandel26,5 %36,3 %77,3 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Konsulentvirksomhet innen økonomi og regnskap samt deltagelse i andre selskaper og alt hva dermed står i forbindelse.
Virksomhet
Konsulentvirksomhet innen økonomi og regnskap.
Forretningsadresse
c/o Hallstein Olsen, Rådyrveien 26, 1850 Mysen
Postadresse
Postboks 105, 1851 Mysen
Telefon
22 95 53 00
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
120 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
1. desember 2003