Hopp til innhold
velt.no
Meny

Shadowmaker AS

Org.nr.
926 624 717
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Rana
Stiftet
31. januar 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
2 114
−0,7 % fra 2024
2023: 2 20420232024: 2 12820242025: 2 1142025
Driftsresultat
72
+126,2 % fra 2024
2023: 4520232024: −27620242025: 722025
Årsresultat
29
+112,3 % fra 2024
2023: 3520232024: −23120242025: 292025
Egenkapital
143
+24,8 % fra 2024
2023: 34620232024: 11520242025: 1432025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,81
2024: 1,31
Driftsmargin
3,4 %
2024: −13,0 %
Egenkapitalandel
22,4 %
2024: 18,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter2 2032 1282 114
Driftsinntekter2 2042 1282 114
Driftskostnader2 1592 4052 042
Driftsresultat45−27672
Netto finans0−3−27
Resultat før skatt44−27945
Skattekostnad10−4817
Årsresultat35−23129
Balanse
Anleggsmidler46382271
Omløpsmidler464248369
Bankinnskudd og kontanter408194258
Sum eiendeler510630640
Egenkapital346115143
Langsiktig gjeld5326293
Kortsiktig gjeld158189204
Sum gjeld164515497
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,931,311,81
Driftsmargin2,0 %−13,0 %3,4 %
Egenkapitalandel67,9 %18,2 %22,4 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Reklame, solfilm, helfoliering og salg av varer og tjenester.
Virksomhet
Solfilm, foliering, bildekor, vindusdekor og profiliering. Bildekor fra små dekor- og logoelementer til helfoliering. Leverer skiltløsninger for utendørs og innendørs bruk.
Forretningsadresse
Hammarveien 11A, 8626 Mo i Rana
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
18. februar 2021