Hopp til innhold
velt.no
Meny

Shaa Holding AS

Org.nr.
924 427 876
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Lørenskog
Stiftet
4. januar 2020
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−35
−35,8 % fra 2024
2023: 2920232024: −2620242025: −352025
Årsresultat
22
−69,4 % fra 2024
2023: 23420232024: 7020242025: 222025
Egenkapital
388
−11,1 % fra 2024
2023: 36620232024: 43720242025: 3882025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,54
2024: 18,3
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
93,3 %
2024: 75,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter50––
Driftskostnader212635
Driftsresultat29−26−35
Netto finans2159656
Resultat før skatt2447022
Skattekostnad90–
Årsresultat2347022
Balanse
Anleggsmidler492415323
Omløpsmidler18616093
Bankinnskudd og kontanter12412168
Sum eiendeler678575416
Egenkapital366437388
Langsiktig gjeld2801302
Kortsiktig gjeld32926
Sum gjeld31213928
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad5,8918,33,54
Driftsmargin57,4 %––
Egenkapitalandel54,0 %75,9 %93,3 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Rådgivningstjenester
Virksomhet
Rådgivning og konsulenttjenester.
Forretningsadresse
Haneborgveien 31, 1463 Fjellhamar
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
16. januar 2020