Hopp til innhold
velt.no
Meny

Service Rørlegger AS

Org.nr.
930 841 668
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Rørleggerarbeid 43.221
Kommune
Sarpsborg
Stiftet
21. januar 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
365
−32,7 % fra 2024
2023 (21. januar 2023 – 31. desember 2023): 25220232024: 54220242025: 3652025
Driftsresultat
−8
−108,2 % fra 2024
2023 (21. januar 2023 – 31. desember 2023): 2720232024: 10320242025: −82025
Årsresultat
−14
−118,1 % fra 2024
2023 (21. januar 2023 – 31. desember 2023): 2120232024: 8020242025: −142025
Egenkapital
122
−6,7 % fra 2024
2023 (21. januar 2023 – 31. desember 2023): 5120232024: 13120242025: 1222025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
41,0
2024: 2,85
Driftsmargin
−2,3 %
2024: 18,9 %
Egenkapitalandel
66,0 %
2024: 44,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter252542365
Driftsinntekter252542365
Driftskostnader225439373
Driftsresultat27103−8
Netto finans00−6
Resultat før skatt27102−14
Skattekostnad6230
Årsresultat2180−14
Balanse
Anleggsmidler1018165
Omløpsmidler94217121
Bankinnskudd og kontanter90212112
Sum eiendeler194297185
Egenkapital51131122
Langsiktig gjeld1269060
Kortsiktig gjeld17763
Sum gjeld14316663
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad5,512,8541,0
Driftsmargin10,9 %18,9 %−2,3 %
Egenkapitalandel26,4 %44,1 %66,0 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Rørleggerarbeid og salg av varer og tjenester.
Virksomhet
Rørleggerarbeid innenfor vann, varme og sanitær.
Forretningsadresse
Haugvollveien 11C, 1743 Klavestadhaugen
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
17. februar 2023