Hopp til innhold
velt.no
Meny

Sameiet Nøklebytunet

Org.nr.
928 037 215
Organisasjonsform
Eierseksjonssameie
Stiftet
23. september 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
720
+13,8 % fra 2024
2023: 63220232024: 63320242025: 7202025
Driftsresultat
−23
−3 101,0 % fra 2024
2023: −5820232024: −120242025: −232025
Årsresultat
−17
−438,8 % fra 2024
2023: −5220232024: 520242025: −172025
Egenkapital
125
−12,1 % fra 2024
2023: 13720232024: 14220242025: 1252025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
6,83
2024: 3,62
Driftsmargin
−3,2 %
2024: −0,1 %
Egenkapitalandel
47,4 %
2024: 53,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter––720
Driftsinntekter632633720
Driftskostnader689634743
Driftsresultat−58−1−23
Netto finans666
Resultat før skatt−525−17
Årsresultat−525−17
Balanse
Anleggsmidler00–
Omløpsmidler295265263
Bankinnskudd og kontanter195161164
Sum eiendeler295265263
Egenkapital137142125
Langsiktig gjeld2550100
Kortsiktig gjeld1337339
Sum gjeld158123139
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,213,626,83
Driftsmargin−9,1 %−0,1 %−3,2 %
Egenkapitalandel46,4 %53,5 %47,4 %

Roller

Forretningsfører
Styrets leder
Styremedlemmer (2)
Varamedlemmer (2)
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Eierseksjonssameie
Forretningsadresse
Jens Wilhelmsens gate 3, 1671 Kråkerøy
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Registrert i Enhetsregisteret
1. november 2021