Hopp til innhold
velt.no
Meny

Selskapet er under avvikling

Avvikling registrert 16. oktober 2026.

Rustand Eiendom AS

Org.nr.
915 515 452
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Ringsaker
Stiftet
19. desember 1980
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
308
−0,6 % fra 2024
2023: 34820232024: 31020242025: 3082025
Driftsresultat
138
+62,4 % fra 2024
2023: 3820232024: 8520242025: 1382025
Årsresultat
165
−24,5 % fra 2024
2023: 10420232024: 21820242025: 1652025
Egenkapital
2 251
−0,1 % fra 2024
2023: 2 13620232024: 2 25420242025: 2 2512025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,33
2024: 2,83
Driftsmargin
44,9 %
2024: 27,5 %
Egenkapitalandel
90,3 %
2024: 93,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1017387
Driftsinntekter348310308
Driftskostnader310225170
Driftsresultat3885138
Netto finans8615957
Resultat før skatt124245195
Skattekostnad202631
Årsresultat104218165
Balanse
Anleggsmidler1 9331 9451 927
Omløpsmidler290478567
Bankinnskudd og kontanter260441488
Sum eiendeler2 2232 4232 494
Egenkapital2 1362 2542 251
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld87169243
Sum gjeld87169243
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,332,832,33
Driftsmargin11,0 %27,5 %44,9 %
Egenkapitalandel96,1 %93,0 %90,3 %

Roller

Styrets leder
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å forvalte og utvikle eiendom og investere eller delta i annen næringsvirksomhet.
Virksomhet
Drive malermesterforretning i aksjeselskaps form med produksjon og salg som naturlig tilligger denne virksomhet.
Forretningsadresse
Tårnvegen 43, 2380 Brumunddal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
330 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. februar 1995

Historikk

Endringer fra den daglige oppdateringen fra Brønnøysundregistrene.

Endringer i Enhetsregisteret og rollene
EndringFørEtter
17. oktober 2026
Daglig leder fratrådtOle Per Rustand–
16. oktober 2026
Under avvikling––