Hopp til innhold
velt.no
Meny

RSH Jæren AS

Org.nr.
989 015 893
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Hå
Stiftet
20. november 2005
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
577
+4,4 % fra 2024
2023: 56120232024: 55320242025: 5772025
Driftsresultat
207
+106,3 % fra 2024
2023: 27420232024: 10020242025: 2072025
Årsresultat
168
+109,4 % fra 2024
2023: 27620232024: 8020242025: 1682025
Egenkapital
7 985
+0,2 % fra 2024
2023: 7 98620232024: 7 96620242025: 7 9852025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
8,27
2024: 3,89
Driftsmargin
35,8 %
2024: 18,1 %
Egenkapitalandel
96,1 %
2024: 97,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter0––
Driftsinntekter561553577
Driftskostnader286453370
Driftsresultat274100207
Netto finans1034449
Resultat før skatt378145256
Skattekostnad1016488
Årsresultat27680168
Balanse
Anleggsmidler7 5557 2575 611
Omløpsmidler6189552 701
Bankinnskudd og kontanter6189082 127
Sum eiendeler8 1738 2128 311
Egenkapital7 9867 9667 985
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld187245327
Sum gjeld187245327
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,313,898,27
Driftsmargin48,9 %18,1 %35,8 %
Egenkapitalandel97,7 %97,0 %96,1 %

Roller

Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Kjøp, salg og utleie av eiendom, og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Forretningsadresse
Skjerpevegen 121, 4365 Nærbø
Telefon
51434555
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
23. februar 2006