Hopp til innhold
velt.no
Meny

Rognan Holding AS

Org.nr.
915 963 900
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Rana
Stiftet
27. august 2015
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
199
+17,7 % fra 2024
2023: 18620232024: 16920242025: 1992025
Driftsresultat
68
−43,6 % fra 2024
2023: 12220232024: 12120242025: 682025
Årsresultat
833
+45,3 % fra 2024
2023: 29720232024: 57320242025: 8332025
Egenkapital
1 275
+16,8 % fra 2024
2023: 91920232024: 1 09220242025: 1 2752025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,32
2024: 5,73
Driftsmargin
34,2 %
2024: 71,3 %
Egenkapitalandel
73,3 %
2024: 95,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter186169199
Driftsinntekter186169199
Driftskostnader6349131
Driftsresultat12212168
Netto finans203481787
Resultat før skatt325601855
Skattekostnad292823
Årsresultat297573833
Balanse
Anleggsmidler8328241 124
Omløpsmidler282325616
Bankinnskudd og kontanter199228278
Sum eiendeler1 1141 1491 740
Egenkapital9191 0921 275
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld19557465
Sum gjeld19557465
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,445,731,32
Driftsmargin65,8 %71,3 %34,2 %
Egenkapitalandel82,5 %95,1 %73,3 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Konsulentbistand, administrative tjenester, investeringsvirksomhet og kapitalforvaltning med tilhørende virksomhet.
Virksomhet
Investeringsvirksomhet og kapitalforvaltning.
Forretningsadresse
Kaigata 1, 8624 Mo i Rana
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
23. september 2015