Hopp til innhold
velt.no
Meny

RB Industritjenester AS

Org.nr.
914 235 243
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Larvik
Stiftet
23. september 2014
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
536
+8,6 % fra 2024
2023: 71620232024: 49320242025: 5362025
Driftsresultat
14
+286,2 % fra 2024
2023: −1320232024: −720242025: 142025
Årsresultat
110
+17,7 % fra 2024
2023: 9020232024: 9420242025: 1102025
Egenkapital
560
+24,5 % fra 2024
2023: 35620232024: 45020242025: 5602025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
6,02
2024: 4,57
Driftsmargin
2,6 %
2024: −1,5 %
Egenkapitalandel
81,6 %
2024: 70,3 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter716493536
Driftsinntekter716493536
Driftskostnader729501522
Driftsresultat−13−714
Netto finans100100100
Resultat før skatt8793114
Skattekostnad−3−14
Årsresultat9094110
Balanse
Anleggsmidler456457454
Omløpsmidler334182232
Bankinnskudd og kontanter243113181
Sum eiendeler791639686
Egenkapital356450560
Langsiktig gjeld27515088
Kortsiktig gjeld1604039
Sum gjeld435190126
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad2,094,576,02
Driftsmargin−1,8 %−1,5 %2,6 %
Egenkapitalandel45,0 %70,3 %81,6 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
ingen
ansatte
Endring siste 12 måneder
0
ingen i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2025ingen
november 2025ingen
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 2026ingen
april 2026ingen
mai 2026ingen
juni 2026ingen
juli 2026ingen
august 2026ingen
september 2026ingen
oktober 2026ingen

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 2026ingen
september 2026ingen
august 2026ingen
juli 2026ingen
juni 2026ingen
mai 2026ingen
april 2026ingen
mars 2026ingen
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 2025ingen
oktober 2025ingen

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg av varer og tjenester for industrivirksomhet samt det som står i forbindelse med dette.
Virksomhet
Salg av varer og tjenester for industrivirksomhet.
Forretningsadresse
Nansens vei 15, 3260 Larvik
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
1. oktober 2014