Hopp til innhold
velt.no
Meny

Ral VVS AS

Org.nr.
927 850 745
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Rørleggerarbeid 43.221
Kommune
Verdal
Stiftet
13. september 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
680
+125,7 % fra 2024
2023: 33820232024: 30120242025: 6802025
Driftsresultat
−47
−136,5 % fra 2024
2023: 2620232024: 12920242025: −472025
Årsresultat
−37
−137,2 % fra 2024
2023: 920232024: 10020242025: −372025
Egenkapital
216
−14,7 % fra 2024
2023: 15320232024: 25420242025: 2162025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
555
2024: 2,26
Driftsmargin
−6,9 %
2024: 42,9 %
Egenkapitalandel
60,5 %
2024: 40,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter338301680
Driftsinntekter338301680
Driftskostnader313172728
Driftsresultat26129−47
Netto finans00−1
Resultat før skatt26129−48
Skattekostnad1728−11
Årsresultat9100−37
Balanse
Anleggsmidler0308264
Omløpsmidler18631593
Bankinnskudd og kontanter100256146
Sum eiendeler186623358
Egenkapital153254216
Langsiktig gjeld0230141
Kortsiktig gjeld331390
Sum gjeld33369141
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad5,652,26555
Driftsmargin7,7 %42,9 %−6,9 %
Egenkapitalandel82,3 %40,7 %60,5 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Rørleggertjenester og alt som står i naturlig forbindelse med dette, herunder direkte og indirekte investeringer i foretak som driver slik virksomhet.
Virksomhet
Rørlegger tjenester.
Forretningsadresse
Tiurvegen 15, 7655 Verdal
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
1. oktober 2021