Hopp til innhold
velt.no
Meny

R. Haugland AS

Org.nr.
920 437 397
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Uoppgitt 00.000
Kommune
Tysvær
Stiftet
1. januar 2018
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
–
Driftsresultat
−3
−0,1 % fra 2024
2023: −520232024: −320242025: −32025
Årsresultat
168
+22,3 % fra 2024
2023: 9420232024: 13820242025: 1682025
Egenkapital
359
+88,4 % fra 2024
2023: 11320232024: 19020242025: 3592025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
92,6 %
2024: 86,8 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter00–
Driftsinntekter00–
Driftskostnader533
Driftsresultat−5−3−3
Netto finans99141172
Resultat før skatt94138168
Skattekostnad00–
Årsresultat94138168
Balanse
Anleggsmidler219219259
Omløpsmidler1130129
Bankinnskudd og kontanter1130129
Sum eiendeler332219388
Egenkapital113190359
Langsiktig gjeld2192929
Kortsiktig gjeld00–
Sum gjeld2192929
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Egenkapitalandel34,0 %86,8 %92,6 %

Roller

Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investeringer, herunder kjøp og salg av aksjer.
Forretningsadresse
Kophaug 75, 5570 Aksdal
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
16. februar 2018