Hopp til innhold
velt.no
Meny

Profiltøy AS

Org.nr.
923 564 721
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Lillesand
Stiftet
20. september 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 539
+22,5 % fra 2024
2023: 1 09420232024: 1 25620242025: 1 5392025
Driftsresultat
30
−28,7 % fra 2024
2023: 3720232024: 4320242025: 302025
Årsresultat
10
−73,2 % fra 2024
2023: 2620232024: 3920242025: 102025
Egenkapital
332
+3,3 % fra 2024
2023: 28220232024: 32120242025: 3322025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,00
2024: 1,89
Driftsmargin
2,0 %
2024: 3,4 %
Egenkapitalandel
39,8 %
2024: 37,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 0941 2561 518
Driftsinntekter1 0941 2561 539
Driftskostnader1 0571 2131 509
Driftsresultat374330
Netto finans−17−17
Resultat før skatt375013
Skattekostnad10113
Årsresultat263910
Balanse
Anleggsmidler1912191
Omløpsmidler678743744
Bankinnskudd og kontanter9550170
Sum eiendeler698863835
Egenkapital282321332
Langsiktig gjeld2150132
Kortsiktig gjeld413392371
Sum gjeld415542503
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,641,892,00
Driftsmargin3,4 %3,4 %2,0 %
Egenkapitalandel40,5 %37,2 %39,8 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
5
ansatte
Endring siste 12 måneder
ca. +2 (+1 til +4)
fra 1–4 i oktober 2025

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20265
august 20265
september 20265
oktober 20265

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20265
september 20265
august 20265
juli 20265
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlemmer (2)

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg og produksjon av profil tøy, profilartikler og alt som knytter seg til dette, herunder deltagelse i andre selskaper, det være seg kjøp eller salg av aksjer.
Virksomhet
Salg og produksjon av profil tøy og profilartikler.
Forretningsadresse
Møglestuveien 35, 4790 Lillesand
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
5
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. oktober 2019