Hopp til innhold
velt.no
Meny

Pasvik Transporttjenester AS

Org.nr.
932 187 701
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Godstransport på vei 49.410
Stiftet
5. oktober 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
645
+78,3 % fra 2024
2023: 1120232024: 36220242025: 6452025
Driftsresultat
10
−93,5 % fra 2024
2023: −220232024: 14920242025: 102025
Årsresultat
4
−96,9 % fra 2024
2023: −220232024: 11620242025: 42025
Egenkapital
141
+2,6 % fra 2024
2023: 2220232024: 13820242025: 1412025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,10
2024: 1,99
Driftsmargin
1,5 %
2024: 41,3 %
Egenkapitalandel
33,9 %
2024: 42,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter11362644
Driftsinntekter11362645
Driftskostnader13212635
Driftsresultat−214910
Netto finans–0−2
Resultat før skatt−21498
Skattekostnad–344
Årsresultat−21164
Balanse
Anleggsmidler0157233
Omløpsmidler27170184
Bankinnskudd og kontanter2011496
Sum eiendeler27326417
Egenkapital22138141
Langsiktig gjeld0103108
Kortsiktig gjeld585168
Sum gjeld5189275
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad5,131,991,10
Driftsmargin−22,2 %41,3 %1,5 %
Egenkapitalandel80,5 %42,2 %33,9 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Tilby transporttjenester av gods, samt annen virksomhet som naturlig hører sammen med dette.
Virksomhet
Utleie av sjåfør for gods på vei og maskinfører på anlegg.
Forretningsadresse
Svanvikveien 1814, 9925 Svanvik
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
6. november 2023