Hopp til innhold
velt.no
Meny

Pamir AS

Org.nr.
980 371 271
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Moss
Stiftet
29. juni 1998
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
731
+4,7 % fra 2024
2023: 66020232024: 69820242025: 7312025
Driftsresultat
−6
−129,9 % fra 2024
2023: 1020232024: 2120242025: −62025
Årsresultat
−4
−127,8 % fra 2024
2023: 1120232024: 1520242025: −42025
Egenkapital
179
−2,3 % fra 2024
2023: 16820232024: 18320242025: 1792025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
2,70
2024: 2,74
Driftsmargin
−0,9 %
2024: 3,0 %
Egenkapitalandel
27,5 %
2024: 27,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter660698731
Driftsinntekter660698731
Driftskostnader650677737
Driftsresultat1021−6
Netto finans––3
Resultat før skatt1021−4
Skattekostnad060
Årsresultat1115−4
Balanse
Anleggsmidler303030
Omløpsmidler679635619
Bankinnskudd og kontanter587544529
Sum eiendeler709665649
Egenkapital168183179
Langsiktig gjeld332250241
Kortsiktig gjeld209232229
Sum gjeld541482470
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,252,742,70
Driftsmargin1,5 %3,0 %−0,9 %
Egenkapitalandel23,7 %27,5 %27,5 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Regnskapskontor og konsulentvirksomhet innen kvalitetssikring. Selskapet har også som formål å utøve annen tjenesteyting heruder samarbeid med og investering i andre selskaper og eiendommer.
Virksomhet
Regnskap, innredning, design, kvalitetssikring.
Forretningsadresse
Klokkersvingen 11, 1580 Rygge
Telefon
22 10 17 10
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. januar 1999