Hopp til innhold
velt.no
Meny

Østfold Bildemontering Eiendom AS

Org.nr.
935 468 949
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Sarpsborg
Stiftet
1. april 1984
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
660
0,0 % fra 2024
2023: 66020232024: 66020242025: 6602025
Driftsresultat
389
−30,2 % fra 2024
2023: 57620232024: 55720242025: 3892025
Årsresultat
411
−20,3 % fra 2024
2023: 46120232024: 51620242025: 4112025
Egenkapital
1 741
−1,0 % fra 2024
2023: 1 63320232024: 1 75920242025: 1 7412025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
3,73
2024: 4,07
Driftsmargin
58,9 %
2024: 84,4 %
Egenkapitalandel
74,1 %
2024: 75,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter660660660
Driftskostnader84103271
Driftsresultat576557389
Netto finans15104137
Resultat før skatt591661526
Skattekostnad130145115
Årsresultat461516411
Balanse
Anleggsmidler105105105
Omløpsmidler1 6832 2112 245
Sum eiendeler1 7882 3162 350
Egenkapital1 6331 7591 741
Langsiktig gjeld17137
Kortsiktig gjeld138544602
Sum gjeld155557609
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad12,24,073,73
Driftsmargin87,2 %84,4 %58,9 %
Egenkapitalandel91,3 %75,9 %74,1 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlemmer (4)
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Å opptre som interessent i andre foretagender, ved aksjetegning eller på annen måte.
Virksomhet
Utleie av egen eller leid fast eiendom.
Forretningsadresse
Holmegil 4, 1739 Borgenhaugen
Postadresse
Postboks 117, 1740 Borgenhaugen
Telefon
69144222
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
125 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
12. mars 1995