Hopp til innhold
velt.no
Meny

Onetech AS

Org.nr.
917 156 360
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Karmøy
Stiftet
16. april 2016
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 390
+76,8 % fra 2024
2023: 85220232024: 78620242025: 1 3902025
Driftsresultat
125
+241,2 % fra 2024
2023: 8020232024: 3720242025: 1252025
Årsresultat
90
+1 228,4 % fra 2024
2023: 5020232024: 720242025: 902025
Egenkapital
209
+75,4 % fra 2024
2023: 11320232024: 11920242025: 2092025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,19
2024: 1,26
Driftsmargin
9,0 %
2024: 4,6 %
Egenkapitalandel
26,9 %
2024: 23,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter8527861 390
Driftsinntekter8527861 390
Driftskostnader7727501 266
Driftsresultat8037125
Netto finans−30−30−16
Resultat før skatt507109
Skattekostnad0019
Årsresultat50790
Balanse
Anleggsmidler355268270
Omløpsmidler229237507
Bankinnskudd og kontanter5142390
Sum eiendeler585505777
Egenkapital113119209
Langsiktig gjeld260198143
Kortsiktig gjeld213188425
Sum gjeld472386568
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad1,081,261,19
Driftsmargin9,4 %4,6 %9,0 %
Egenkapitalandel19,2 %23,6 %26,9 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Diverse små og store oppdrag av teknisk karakter, blant annet: Elektroinstallasjon - Automasjon - EKOM installasjon - Ingeniør tjenester og rådgivning
Virksomhet
Planlegging og utførelse av elektrisk installasjonsarbeid.
Forretningsadresse
Grønningsjøen 11, 4260 Torvastad
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
50 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
12. mai 2016