Hopp til innhold
velt.no
Meny

Olden Glamping AS

Org.nr.
932 378 019
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Stryn
Stiftet
2. oktober 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
402
−7,2 % fra 2024
2023: 1420232024: 43320242025: 4022025
Driftsresultat
80
−43,5 % fra 2024
2023: 720232024: 14120242025: 802025
Årsresultat
63
−43,3 % fra 2024
2023: 720232024: 11120242025: 632025
Egenkapital
206
+44,4 % fra 2024
2023: 3120232024: 14220242025: 2062025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,80
2024: 0,79
Driftsmargin
19,8 %
2024: 32,5 %
Egenkapitalandel
32,4 %
2024: 31,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter14433402
Driftsinntekter14433402
Driftskostnader7292322
Driftsresultat714180
Netto finans021
Resultat før skatt714381
Skattekostnad03118
Årsresultat711163
Balanse
Anleggsmidler0338490
Omløpsmidler38114145
Bankinnskudd og kontanter3389131
Sum eiendeler38451635
Egenkapital31142206
Langsiktig gjeld0166248
Kortsiktig gjeld7143182
Sum gjeld7309430
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad5,250,790,80
Driftsmargin50,2 %32,5 %19,8 %
Egenkapitalandel80,9 %31,5 %32,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlemmer (2)

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Selskapet sitt formål er å tilby opplevingsturisme og utleige av telt av høg standard med overnattingsmoglegheiter, kurs og seminarverksemd, og oppgåver som naturleg høyrer saman med dette, samt investeringar i fast eigedom både for utleige og utvikling m.m.
Virksomhet
Korttidsutleie av hus, hytte, leilighet eller rom. Drift av campingplass. Guide og reiseleder.
Forretningsadresse
Oldedalsvegen 1706, 6791 Oldedalen
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
1. november 2023