Hopp til innhold
velt.no
Meny

Ola Skott Consult AS

Org.nr.
975 341 828
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Røros
Stiftet
30. juni 1995
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
142
+24,2 % fra 2024
2023: 15720232024: 11420242025: 1422025
Driftsresultat
−8
+89,6 % fra 2024
2023: −1620232024: −7720242025: −82025
Årsresultat
−3
+95,8 % fra 2024
2023: −1420232024: −7520242025: −32025
Egenkapital
222
−1,4 % fra 2024
2023: 30120232024: 22620242025: 2222025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
8,96
2024: 13,9
Driftsmargin
−5,7 %
2024: −67,8 %
Egenkapitalandel
63,4 %
2024: 64,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter157114142
Driftsinntekter157114142
Driftskostnader173191150
Driftsresultat−16−77−8
Netto finans225
Resultat før skatt−14−75−3
Årsresultat−14−75−3
Balanse
Anleggsmidler255238225
Omløpsmidler202109126
Bankinnskudd og kontanter17987101
Sum eiendeler457348351
Egenkapital301226222
Langsiktig gjeld114114114
Kortsiktig gjeld41814
Sum gjeld156122128
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,8913,98,96
Driftsmargin−9,9 %−67,8 %−5,7 %
Egenkapitalandel65,9 %64,9 %63,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Annen teknisk konsulentvirksomhet og utleie av utstyr og i denne forbindelse.
Virksomhet
Konsulentvirksomhet innen steinknusing, pukk og lignende.
Forretningsadresse
7370 Brekkebygd
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
7. september 1995