Hopp til innhold
velt.no
Meny

Øksendal Revisjon AS

Org.nr.
997 039 904
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Revisjon 69.201
Kommune
Sirdal
Stiftet
31. mai 2011
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
819
−2,8 % fra 2024
2023: 97120232024: 84320242025: 8192025
Driftsresultat
348
−12,6 % fra 2024
2023: 52520232024: 39820242025: 3482025
Årsresultat
655
+25,4 % fra 2024
2023: 69420232024: 52320242025: 6552025
Egenkapital
6 171
+2,6 % fra 2024
2023: 5 89320232024: 6 01620242025: 6 1712025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
35,2
2024: 32,1
Driftsmargin
42,5 %
2024: 47,2 %
Egenkapitalandel
97,2 %
2024: 96,9 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter971843819
Driftsinntekter971843819
Driftskostnader446445471
Driftsresultat525398348
Netto finans313254420
Resultat før skatt838652768
Skattekostnad144129112
Årsresultat694523655
Balanse
Anleggsmidler303030
Omløpsmidler6 0886 1786 321
Bankinnskudd og kontanter4 4644 5304 683
Sum eiendeler6 1186 2086 351
Egenkapital5 8936 0166 171
Langsiktig gjeld00–
Kortsiktig gjeld225192180
Sum gjeld225192180
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad27,132,135,2
Driftsmargin54,1 %47,2 %42,5 %
Egenkapitalandel96,3 %96,9 %97,2 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Revisjonsvirksomhet og tilknyttet konsulentvirksomhet og hva hermed står i forbindelse.
Forretningsadresse
Fokusbygget, 4440 Tonstad
Postadresse
Postboks 151, 4441 Tonstad
Telefon
38 37 03 08
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
6. juli 2011