Hopp til innhold
velt.no
Meny

Nøstvedt AS

Org.nr.
899 314 522
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Bransje
Grunnarbeid 43.120
Kommune
Ås
Stiftet
6. desember 2012
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
963
+1,8 % fra 2024
2023: 84120232024: 94620242025: 9632025
Driftsresultat
264
−51,8 % fra 2024
2023: 46520232024: 54920242025: 2642025
Årsresultat
354
−36,7 % fra 2024
2023: 45920232024: 55920242025: 3542025
Egenkapital
4 194
+6,5 % fra 2024
2023: 3 47420232024: 3 93720242025: 4 1942025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
10,5
2024: 7,72
Driftsmargin
27,4 %
2024: 58,0 %
Egenkapitalandel
90,4 %
2024: 87,0 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter841−170
Driftsinntekter841946963
Driftskostnader376397699
Driftsresultat465549264
Netto finans61168189
Resultat før skatt526717453
Skattekostnad67158100
Årsresultat459559354
Balanse
Anleggsmidler1019386
Omløpsmidler3 7434 4294 555
Bankinnskudd og kontanter3 3984 0854 197
Sum eiendeler3 8444 5234 641
Egenkapital3 4743 9374 194
Langsiktig gjeld121212
Kortsiktig gjeld358574435
Sum gjeld370586447
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad10,57,7210,5
Driftsmargin55,3 %58,0 %27,4 %
Egenkapitalandel90,4 %87,0 %90,4 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Anleggsvirksomhet, oppføring og utleie av fast eiendom samt annen nærliggende virksomhet.
Forretningsadresse
Nøstvedtveien 1, 1407 Vinterbro
Postadresse
Postboks 104, 1429 Vinterbro
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
3. januar 2013