Hopp til innhold
velt.no
Meny

Nordskott-Hall AS

Org.nr.
990 347 506
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Steigen
Stiftet
1. september 2006
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
414
+0,1 % fra 2024
2023: 41120232024: 41320242025: 4142025
Driftsresultat
17
−75,9 % fra 2024
2023: 11920232024: 6920242025: 172025
Årsresultat
−2
−104,5 % fra 2024
2023: 7120232024: 3420242025: −22025
Egenkapital
784
−0,2 % fra 2024
2023: 75120232024: 78520242025: 7842025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
4,89
2024: 12,1
Driftsmargin
4,0 %
2024: 16,7 %
Egenkapitalandel
86,3 %
2024: 85,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter411413414
Driftskostnader292345397
Driftsresultat1196917
Netto finans−28−26−19
Resultat før skatt9243−2
Skattekostnad209−1
Årsresultat7134−2
Balanse
Anleggsmidler624584544
Omløpsmidler334334364
Bankinnskudd og kontanter267160301
Sum eiendeler958917908
Egenkapital751785784
Langsiktig gjeld15910550
Kortsiktig gjeld482874
Sum gjeld207132125
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad7,0112,14,89
Driftsmargin29,0 %16,7 %4,0 %
Egenkapitalandel78,4 %85,6 %86,3 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlemmer (2)
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investere i eiendom og hva hermed står i forbindelse, herunder å delta med eierinteresser i andre selskap.
Virksomhet
Investering i fast eiendom.
Forretningsadresse
8283 Leinesfjord
Telefon
75 77 84 52
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
150 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
16. oktober 2006