Hopp til innhold
velt.no
Meny

Nermo Helse AS

Org.nr.
923 171 657
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Løten
Stiftet
15. juli 2019
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
1 177
−12,3 % fra 2024
2023: 1 12820232024: 1 34220242025: 1 1772025
Driftsresultat
−78
+56,1 % fra 2024
2023: 21220232024: −17720242025: −782025
Årsresultat
−77
+52,5 % fra 2024
2023: 13620232024: −16220242025: −772025
Egenkapital
60
−56,3 % fra 2024
2023: 29820232024: 13720242025: 602025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
0,83
2024: 1,45
Driftsmargin
−6,6 %
2024: −13,2 %
Egenkapitalandel
14,7 %
2024: 24,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1 1281 3401 176
Driftsinntekter1 1281 3421 177
Driftskostnader9161 5191 255
Driftsresultat212−177−78
Netto finans−36−29−21
Resultat før skatt176−206−99
Skattekostnad40−44−22
Årsresultat136−162−77
Balanse
Anleggsmidler465364264
Omløpsmidler248194141
Bankinnskudd og kontanter1533053
Sum eiendeler713558405
Egenkapital29813760
Langsiktig gjeld333288175
Kortsiktig gjeld81133170
Sum gjeld415421345
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,071,450,83
Driftsmargin18,8 %−13,2 %−6,6 %
Egenkapitalandel41,9 %24,5 %14,7 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Salg av helsetjenester, og vikarutleie.
Virksomhet
Det leies ut sykepleiere, helsepersonell, eventuelt fagarbeidere, til bedrifter som utfører helsetjenester til mennesker med fysiske og psykiske utfordringer, som kommunale tiltak, institusjoner og lignende.
Forretningsadresse
c/o Tom Erik Nermo, Slipervegen 3C, 2345 Ådalsbruk
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
8. august 2019