Hopp til innhold
velt.no
Meny

Neraasbonden AS

Org.nr.
921 194 560
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Vestnes
Stiftet
10. juli 2018
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
417
fra 0 i 2024
2023: 17420232024: 020242025: 4172025
Driftsresultat
248
+199,3 % fra 2024
2023: −16520232024: −25020242025: 2482025
Årsresultat
248
+199,3 % fra 2024
2023: −8420232024: −25020242025: 2482025
Egenkapital
338
+276,6 % fra 2024
2023: 34020232024: 9020242025: 3382025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
15,1
2024: 23,6
Driftsmargin
59,6 %
Egenkapitalandel
59,1 %
2024: 28,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter174075
Driftsinntekter1740417
Driftskostnader339250168
Driftsresultat−165−250248
Netto finans––0
Resultat før skatt−165−250248
Skattekostnad−810–
Årsresultat−84−250248
Balanse
Anleggsmidler457232431
Omløpsmidler11686142
Bankinnskudd og kontanter1168691
Sum eiendeler573318573
Egenkapital34090338
Langsiktig gjeld225225225
Kortsiktig gjeld849
Sum gjeld233229234
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad14,823,615,1
Driftsmargin−94,5 %–59,6 %
Egenkapitalandel59,3 %28,2 %59,1 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Drive med mekanisk arbeid, anleggsarbeid og utleie til privatpersoner og bedrifter.
Virksomhet
Utleie av personell (mekanisk industri) / Utleie av gravemaskin og annet tilsvarende utstyr.
Forretningsadresse
Neråsvegen 316, 6390 Vestnes
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. juli 2018