Hopp til innhold
velt.no
Meny

Nemis Holding AS

Org.nr.
918 446 265
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Frogn
Stiftet
18. november 2016
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
10
+194,0 % fra 2024
2023: ikke oppgitt20232024: 320242025: 102025
Driftsresultat
−34
−326,0 % fra 2024
2023: −1120232024: −820242025: −342025
Årsresultat
−34
−40,5 % fra 2024
2023: 8920232024: −2420242025: −342025
Egenkapital
61
−35,4 % fra 2024
2023: 11920232024: 9520242025: 612025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
–
2024: 3,31
Driftsmargin
–
Egenkapitalandel
27,1 %
2024: 36,6 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter––10
Driftsinntekter–310
Driftskostnader111144
Driftsresultat−11−8−34
Netto finans100−16–
Resultat før skatt89−24−34
Skattekostnad00–
Årsresultat89−24−34
Balanse
Anleggsmidler36212212
Omløpsmidler1134713
Bankinnskudd og kontanter1134713
Sum eiendeler149259225
Egenkapital1199561
Langsiktig gjeld0150164
Kortsiktig gjeld3014–
Sum gjeld30164164
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad3,743,31–
Egenkapitalandel79,7 %36,6 %27,1 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Investerings og konsulentvirksomhet innenfor byggfag. Selskapet kan eie fast eiendom og verdipapirer.
Forretningsadresse
Osloveien 280, 1449 Drøbak
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
25. januar 2017