Hopp til innhold
velt.no
Meny

Narvik Mountain Guides AS

Org.nr.
912 588 335
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Narvik
Stiftet
11. oktober 2013
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
892
−16,3 % fra 2024
2023: 97420232024: 1 06620242025: 8922025
Driftsresultat
61
−33,2 % fra 2024
2023: 1420232024: 9220242025: 612025
Årsresultat
22
−55,4 % fra 2024
2023: −1520232024: 4820242025: 222025
Egenkapital
401
+5,7 % fra 2024
2023: 33220232024: 38020242025: 4012025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
1,73
2024: 2,73
Driftsmargin
6,9 %
2024: 8,6 %
Egenkapitalandel
50,2 %
2024: 46,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter9331 061891
Driftsinntekter9741 066892
Driftskostnader960974831
Driftsresultat149261
Netto finans−33−29−33
Resultat før skatt−196229
Skattekostnad−4147
Årsresultat−154822
Balanse
Anleggsmidler422336368
Omløpsmidler360489432
Bankinnskudd og kontanter1752134
Sum eiendeler782825800
Egenkapital332380401
Langsiktig gjeld376266148
Kortsiktig gjeld74179250
Sum gjeld450445398
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad4,872,731,73
Driftsmargin1,4 %8,6 %6,9 %
Egenkapitalandel42,4 %46,1 %50,2 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Regnskapsfører

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Selskapets virksomhet er at bedrive guiding og kursus innom klatring, ski, toppturer, breføring, skredkurser og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender. Virksomheten skal også innbefatta organisation av arrangementer og konsult oppdrag innom ovenstående.
Virksomhet
Hav- og kystfiske.
Forretningsadresse
Herjangen 290, 8530 Bjerkvik
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
16. oktober 2013