Hopp til innhold
velt.no
Meny

Muri Holding AS

Org.nr.
989 225 073
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
1. desember 2005
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
584
+8,4 % fra 2024
2023: 47120232024: 53920242025: 5842025
Driftsresultat
304
+45,0 % fra 2024
2023: 9520232024: 20920242025: 3042025
Årsresultat
368
+40,2 % fra 2024
2023: 17420232024: 26320242025: 3682025
Egenkapital
23 122
+1,6 % fra 2024
2023: 22 99120232024: 22 75420242025: 23 1222025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
42,5
2024: 43,2
Driftsmargin
52,0 %
2024: 38,8 %
Egenkapitalandel
99,1 %
2024: 99,2 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter471539584
Driftskostnader377330281
Driftsresultat95209304
Netto finans129129169
Resultat før skatt223338473
Skattekostnad5076105
Årsresultat174263368
Balanse
Anleggsmidler16 40618 81418 722
Omløpsmidler6 7084 1174 600
Bankinnskudd og kontanter6 3483 6344 101
Sum eiendeler23 11422 93123 322
Egenkapital22 99122 75423 122
Langsiktig gjeld718292
Kortsiktig gjeld5295108
Sum gjeld123178200
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad12943,242,5
Driftsmargin20,1 %38,8 %52,0 %
Egenkapitalandel99,5 %99,2 %99,1 %

Roller

Styrets leder
Varamedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Kjøp, salg og investeringer i andre selskaper og verdipapirer, samt hva hermed står i forbindelse.
Forretningsadresse
Blåveistien 28 A, 2007 Kjeller
Merverdiavgiftsregisteret
Registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
100 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
11. februar 2006