Hopp til innhold
velt.no
Meny

Movement Dansestudio AS

Org.nr.
927 699 419
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Stiftet
29. juli 2021
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2024

Driftsinntekter
567
−3,5 % fra 2023
2022: 51220222023: 58820232024: 5672024
Driftsresultat
−75
−242,9 % fra 2023
2022: 8420222023: 5220232024: −752024
Årsresultat
−83
−424,1 % fra 2023
2022: −2120222023: 2620232024: −832024
Egenkapital
185
−30,9 % fra 2023
2022: 24320222023: 26820232024: 1852024

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2024

Likviditetsgrad
3,97
2023: 8,25
Driftsmargin
−13,2 %
2023: 8,9 %
Egenkapitalandel
43,1 %
2023: 33,1 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2022–2024)
Årsregnskap for selskapet 2022–2024. Beløp i 1 000 kr
Post202220232024
Resultat
Salgsinntekter512588567
Driftsinntekter512588567
Driftskostnader428536642
Driftsresultat8452−75
Netto finans−2−18−8
Resultat før skatt8234−83
Skattekostnad10390
Årsresultat−2126−83
Balanse
Anleggsmidler000
Omløpsmidler821810429
Bankinnskudd og kontanter820800189
Sum eiendeler821810429
Egenkapital243268185
Langsiktig gjeld463443136
Kortsiktig gjeld11698108
Sum gjeld579541244
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad7,098,253,97
Driftsmargin16,3 %8,9 %−13,2 %
Egenkapitalandel29,5 %33,1 %43,1 %

Ansatte

Ansatte oktober 2026
1–4
ansatte
Endring siste 12 måneder
–
1–4 i både oktober 2025 og oktober 2026

Ansatte per måned

  • 1–4: brreg oppgir ikke tall under 5
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20251–4
november 20251–4
desember 20251–4
januar 20261–4
februar 20261–4
mars 20261–4
april 20261–4
mai 20261–4
juni 20261–4
juli 20261–4
august 20261–4
september 20261–4
oktober 20261–4

Personer med et aktivt arbeidsforhold den 10. i måneden (NAVs Aa-register, via Enhetsregisteret). Ikke årsverk. Om tallene

Vis tall
Ansatte per måned
MånedAnsatte
oktober 20261–4
september 20261–4
august 20261–4
juli 20261–4
juni 20261–4
mai 20261–4
april 20261–4
mars 20261–4
februar 20261–4
januar 20261–4
desember 20251–4
november 20251–4
oktober 20251–4

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Nettside

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Danseskole.
Virksomhet
Undervisning i dans på kveldsskole.
Forretningsadresse
Tiriltungeveien 19, 2016 Frogner
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Ansatte
1–4
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
10. september 2021