Hopp til innhold
velt.no
Meny

Modulinvest A/S

Org.nr.
946 255 092
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Sykkylven
Stiftet
7. januar 1988
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
139
−35,4 % fra 2024
2023: 20320232024: 21520242025: 1392025
Driftsresultat
28
−80,6 % fra 2024
2023: −9120232024: 14520242025: 282025
Årsresultat
22
−80,9 % fra 2024
2023: −1520232024: 11420242025: 222025
Egenkapital
630
+3,6 % fra 2024
2023: 50220232024: 60820242025: 6302025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
7,85
2024: 13,1
Driftsmargin
20,2 %
2024: 67,3 %
Egenkapitalandel
70,2 %
2024: 71,5 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Driftsinntekter203215139
Driftskostnader29470111
Driftsresultat−9114528
Netto finans010
Resultat før skatt−9114628
Skattekostnad−76326
Årsresultat−1511422
Balanse
Anleggsmidler536521512
Omløpsmidler168330386
Bankinnskudd og kontanter148325316
Sum eiendeler704851897
Egenkapital502608630
Langsiktig gjeld203217218
Kortsiktig gjeld−12549
Sum gjeld202242267
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad–13,17,85
Driftsmargin−45,1 %67,3 %20,2 %
Egenkapitalandel71,3 %71,5 %70,2 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder
Styremedlem
Regnskapsfører

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Utleie, samt kjøp og salg av bygg og anlegg og hva som herved står i forbindelse.
Forretningsadresse
Stave, Sørestrandvegen 515, 6222 Ikornnes
Postadresse
c/o Sigbjørn Støylen, Sørestrandvegen 627, 6222 Ikornnes
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
150 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
19. februar 1995