Hopp til innhold
velt.no
Meny

Mist Media AS

Org.nr.
932 372 002
Organisasjonsform
Aksjeselskap
Kommune
Molde
Stiftet
2. oktober 2023
Følg

Få e-post når noe endres i selskapet.

Regnskap

Nøkkeltall 2025

Driftsinntekter
0
−100,0 % fra 2024
2023: 10420232024: 11720242025: 02025
Driftsresultat
−28
−125,8 % fra 2024
2023: 9420232024: 11020242025: −282025
Årsresultat
−28
−133,3 % fra 2024
2023: 7320232024: 8620242025: −282025
Egenkapital
160
−15,1 % fra 2024
2023: 10320232024: 18920242025: 1602025

Beløp i 1 000 kr

Likviditet, lønnsomhet og soliditet 2025

Likviditetsgrad
6,48
2024: 4,11
Driftsmargin
–
2024: 94,3 %
Egenkapitalandel
43,4 %
2024: 44,7 %

Likviditetsgrad = omløpsmidler / kortsiktig gjeld. Driftsmargin = driftsresultat / driftsinntekter. Egenkapitalandel = egenkapital / sum eiendeler. Beregnet av velt.no fra årsregnskapet. Driftsmargin vises ikke når selskapet har små eller ingen driftsinntekter.

Vis alle regnskapstall (2023–2025)
Årsregnskap for selskapet 2023–2025. Beløp i 1 000 kr
Post202320242025
Resultat
Salgsinntekter1041170
Driftsinntekter1041170
Driftskostnader10728
Driftsresultat94110−28
Netto finans–00
Resultat før skatt94110−28
Skattekostnad21240
Årsresultat7386−28
Balanse
Anleggsmidler0240240
Omløpsmidler325182129
Bankinnskudd og kontanter3173626
Sum eiendeler325422369
Egenkapital103189160
Langsiktig gjeld189189189
Kortsiktig gjeld334420
Sum gjeld221233209
Likviditet, lønnsomhet og soliditet
Likviditetsgrad9,954,116,48
Driftsmargin90,5 %94,3 %–
Egenkapitalandel31,8 %44,7 %43,4 %

Roller

Daglig leder
Styrets leder

Opplysninger

Vedtektsfestet formål
Selge varer og tjenester innen markedsføring - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Virksomhet
Markedsføring og reklame.
Forretningsadresse
Østre Plassveg 2A, 6415 Molde
Merverdiavgiftsregisteret
Ikke registrert
Foretaksregisteret
Registrert
Aksjekapital
30 000 kr
Sektor
Private aksjeselskaper mv.
Registrert i Enhetsregisteret
31. oktober 2023